O firmie

Firma All-Pol powstała w 1999 roku, jako ucieleśnienie woli jej twórców do wprowadzenia na rynek polski innowacyjnych produktów stosowanych przy przemysłowym wytwarzaniu pasz i intensywnej hodowli zwierząt. Wysoka jakość oferowanych produktów i duża wiedza naszej kadry umożliwiły firmie stały rozwój w trudnych polskich realiach rynkowych.

W roku 2005 firma nabyła zajmowaną obecnie siedzibę, którą jest obiekt wytwórni pasz w Nowogardzie. Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość produkcji wysokiej jakości mieszanek pełnoporcjowych i uzupełniających oraz zaspokoiliśmy potrzeby magazynowe niezbędne do sprawnej dystrybucji oferowanych towarów. Przy 3000m2 powierzchni magazynowej, doświadczonej i wykwalifikowanej 20-sto osobowej kadrze oraz wdrożonym w 2007 roku systemie kontroli jakości ISO 22000:2005 w zakresie „dystrybucji dodatków paszowych
oraz produkcji i sprzedaży pasz
” gwarantujemy naszym klientom sprawną i profesjonalną obsługę.

W firmie All-Pol satysfakcja klienta jest zawsze na pierwszym miejscu!


W chwili obecnej działalność firmy odbywa się na trzech płaszczyznach:

box1_pigimport i dystrybucja wysokiej jakości innowacyjnych dodatków paszowych, dodatków do wody, preparatów myjących, dezynfekujących i insektobójczych umożliwiających uzyskanie najlepszych wyników produkcyjnych, box2_chickendystrybucja wszelkich materiałów niezbędnych do produkcji pasz i prowadzenia efektywnej hodowli zwierząt, box3_cowprodukcja i dystrybucja mieszanek pełnoporcjowych oraz uzupełniających opartych o najwyższej jakości surowce i dodatki paszowe, dobierane w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki i wiedzy na temat żywienia zwierząt.