O firmie

Firma All-Pol rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Jej celem było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnych produktów paszowych stosowanych w przemysłowej produkcji pasz i intensywnej produkcji zwierzęcej. Nie wszyscy potrafią sobie uświadomić jak ubogi był wówczas rynek paszowy w Polsce. Założyciele firmy Piotr Bogdaniec i Paweł Serafin brali czynny udział w międzynarodowych konferencjach oraz targach hodowlanych w całej Europie, aby pogłębiać swoją wiedzę i nabierać doświadczenia nt. możliwości wykorzystania nowoczesnych produktów paszowych w żywieniu zwierząt oraz dostosowania aktualnej światowej oferty do realnych możliwości produkcji zwierzęcej w Polsce. Obecnie produkcja zwierzęca w naszym kraju wymaga obsługi na najwyższym światowym poziomie i dostępności najświeższych rozwiązań żywieniowych, popartych precyzyjną wiedzą naukową.

W roku 2005 firma nabyła obiekt wytwórni pasz w Nowogardzie, gdzie obecnie znajduje się siedziba spółki. Dzięki mieszalni uruchomiono własną produkcję pasz pełnoporcjowych i uzupełniających kierowanych do lokalnych odbiorców, głównie ferm przydomowych. 

Dzięki odpowiedniej powierzchni magazynowej możliwa jest sprawna dystrybucja oferowanych towarów.

Posiadane Certyfikaty: GMP+B1

W firmie All-Pol satysfakcja klienta jest zawsze na pierwszym miejscu!

Import i dystrybucja wysokiej jakości innowacyjnych dodatków paszowych, dodatków do wody, preparatów myjących, dezynfekujących i insektobójczych umożliwiających uzyskanie najlepszych wyników produkcyjnych dystrybucja materiałów paszowych produkcja mieszanek pełnoporcjowych oraz uzupełniających dla lokalnych odbiorców, głównie ferm przyzagrodowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *