O firmie

Firma All-Pol rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Jej celem było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnych produktów paszowych stosowanych w przemysłowej produkcji pasz i intensywnej produkcji zwierzęcej. Nie wszyscy potrafią sobie uświadomić jak ubogi był wówczas rynek paszowy w Polsce. Założyciele firmy Piotr Bogdaniec i Paweł Serafin brali czynny udział w międzynarodowych konferencjach oraz targach hodowlanych w całej Europie, aby pogłębiać swoją wiedzę i nabierać doświadczenia nt. możliwości wykorzystania nowoczesnych produktów paszowych w żywieniu zwierząt oraz dostosowania aktualnej światowej oferty do realnych możliwości produkcji zwierzęcej w Polsce. Obecnie produkcja zwierzęca w naszym kraju wymaga obsługi na najwyższym światowym poziomie i dostępności najświeższych rozwiązań żywieniowych, popartych precyzyjną wiedzą naukową.

W roku 2005 firma nabyła obiekt wytwórni pasz w Nowogardzie, gdzie obecnie znajduje się siedziba spółki. Dzięki mieszalni uruchomiono własną produkcję pasz pełnoporcjowych i uzupełniających kierowanych do lokalnych odbiorców, głównie ferm przydomowych. 

Dzięki odpowiedniej powierzchni magazynowej możliwa jest sprawna dystrybucja oferowanych towarów.

Posiadane Certyfikaty: GMP+B1

W firmie All-Pol satysfakcja klienta jest zawsze na pierwszym miejscu!

Import i dystrybucja wysokiej jakości innowacyjnych dodatków paszowych, dodatków do wody, preparatów myjących, dezynfekujących i insektobójczych umożliwiających uzyskanie najlepszych wyników produkcyjnych dystrybucja materiałów paszowych produkcja mieszanek pełnoporcjowych oraz uzupełniających dla lokalnych odbiorców, głównie ferm przyzagrodowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *