Nasi partnerzy

Dzięki współpracy z renomowanymi zagranicznymi partnerami handlowymi mamy dostęp do produktów korzystających z najnowszej myśli technicznej w zakresie żywienia zwierząt i produkcji pasz.

Franklin Group

Glicerydy, lizolecytyny, enzymy. Franklin Group to firma rodzinna z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży dodatków paszowych. Głównym jej celem jest ograniczenie stosowania antybiotyków poprzez poprawę zdrowia zwierząt i zwiększenie wykorzystania paszy. W jej skład wchodzą: Framelco i Sustainable Nutrition.

czytaj więcej…

 Phytosynthese

Producent dodatków fitogenicznych
Dodatki funkcyjne wytwarzane na bazie naturalnych wyciągów roślinnych przeznaczone do stosowania w paszach i wodzie pitnej dla zwierząt. Efektywne i skuteczne stanowią doskonałą alternatywę dla chemicznych regulatorów wzrostu, umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników produkcyjnych w naturalny sposób.

czytaj więcej…

Aveve

Enzymy, średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe oraz olejki eteryczne. Solidna, naukowa i praktyczna wiedza dla optymalnego żywienia zwierząt. AVEVE Animal Nutrition była pierwszą firmą, która zbadała możliwości wykorzystania różnych typów enzymów w paszach dla zwierząt. Koncepcje enzymatyczne są wynikiem wieloletnich badań nad żywieniem zwierząt. Receptury te zostały opracowane w celu poprawy wydajności produkcyjnej świń i drobiu, poprzez zwiększenie strawności składników pokarmowych.

czytaj więcej…

 Agromed

Dodatki paszowe na bazie lignocelulozy, dodatki immunomodulacyjne, dodatki na problemy z biegunkami, mieszanki ziół, przypraw i olejków eterycznych. Austriacki ekspert w dziedzinie zdrowego, naturalnego i zrównoważonego żywienia zwierząt gospodarskich.  Agromed to austriacka firma, która oparła swoją działalność o organiczne rozwiązania paszowe dla uzyskania naturalnych efektów w produkcji zwierzęcej, przy jednoczesnym zapewnieniu zdrowia i zrównoważonego rozwoju. Firma wzoruje swoje produkty na naturze, wykorzystując sprawdzone mechanizmy działania poszczególnych naturalnie występujących w przyrodzie substancji, które są dostosowane do rzeczywistych fizjologicznych potrzeb zwierząt.

Motto firmy brzmi – Naturalny, zrównoważony, wydajny!

czytaj więcej…

Alphatech

Kompletna oferta mieszanin witaminowo-mineralnych do stosowania w wodzie pitnej dla wszystkich gatunków zwierząt i wszystkich grup technologicznych.

 

Armosa

Preparaty insektobójcze przeznaczone do zwalczania much i innych uciążliwych owadów na fermach i w  obiektach produkcyjnych. Armosa jest marką najbardziej efektywnych produktów dezynsekcyjnych firm Biosix / Belgagri / Aedes-Protecta, która ma ambicję być liderem na światowym rynku w zwalczaniu szkodników na fermach. W ciągu najbliższych kilku lat Armosa będzie jeszcze bardziej skupiać się na innowacjach, aby opracowywać skuteczne i alternatywne rozwiązania odpowiednie dla rynku globalnego.

czytaj więcej…

 

logo-allpol-zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *