Nasza oferta

Dzięki współpracy z renomowanymi zagranicznymi partnerami handlowymi mamy dostęp do produktów korzystających z najnowszej myśli technicznej w zakresie żywienia zwierząt i produkcji pasz.

 

Nasi główni dostawcy to:

Logo Perstorp
Producent szerokiej gamy dodatków paszowych.
Główne grupy to: zakwaszacze sypkie i płynne stosowane do pasz lub wody, konserwanty do surowców paszowych i pasz gotowych, enzymy paszowe, detoksykanty i inne.
<www.perstorp.com>

 

 

Logo PhytosyntheseProducent dodatków fitogenicznych
Dodatki funkcyjne wytwarzane na bazie naturalnych wyciągów roślinnych przeznaczone do stosowania w paszach i wodzie pitnej dla zwierząt. Efektywne i skuteczne stanowią doskonałą alternatywę dla chemicznych regulatorów wzrostu, umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników produkcyjnych w naturalny sposób.
<www.phytosynthese.com>

 

Logo Sanluc

 

 

Maślany wapnia w formie wolnej i otoczkowanej oraz uzupełnione o inne dodatki funkcyjne.
<www.sanluc.be>

 

 

Logo Alphatech

 

Kompletna oferta mieszanin witaminowo-mineralnych do stosowania w wodzie pitnej dla wszystkich gatunków zwierząt i wszystkich grup technologicznych.
<www.alphatech-france.eu>

 

 

Logo Belgagri

 

 

Preparaty insektobójcze przeznaczone do zwalczanie much i innych uciążliwych owadów na terenie ferm zwierzęcych i obiektów produkcyjnych.
<www.belgagri.com>

 

 

 

Logo Qalian

Kompletna oferta dezynfekcyjna
Francuska firma wytwarzająca specjalistyczne preparaty myjące
i dezynfekujące o szerokiej gamie zastosowań. Jest to producent kompleksowej oferty innowacyjnych, wiodących na europejskich rynkach środków myjących
i dezynfekujących.
<www.qalian.com>

 

 

Naszą ofertę uzupełniają renomowani polscy producenci różnych grup produktów. Wśród nich znajdują się: CARGIL, EKOPLON, CID LINES i inni.

 

logo-allpol-zielone