Bez kategorii

Aveve – więcej

Aveve to firma specjalizująca się w nowatorskich dodatkach paszowych. Posiada ugruntowaną wiedzę naukową i praktyczną w zakresie właściwości funkcjonalnych i możliwości wykorzystania enzymów, średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz olejków eterycznych w branży paszowej.
Wysokiej jakości dodatki paszowe stały się pasją firmy, w momencie kiedy w latach 80. w firmie w AVEVE Animal Nutrition rozpoczęto realizację projektu badawczo-rozwojowy dotyczącego możliwości wykorzystania różnych typów enzymów w paszach dla zwierząt. Był to pierwszy, pionierski projekt tego typu na świecie. Początkowo badania nad enzymami i inne odkrycia były wprowadzane jedynie do użytku wewnętrznego. Ujrzały one światło dzienne po ponad 20 latach doświadczeń, w momencie gdy uzyskano efekt zarówno powtarzalności produktu jak i możliwości korzystnego wpływu na zwierzęta. Dzisiaj misją AVEVE Biochem jest dążenie do doskonałości, aby dostarczać najlepsze możliwe rozwiązania w paszach dla zwierząt.

Aveve jest zaangażowany w projekt Arvesta, czyli grupę ponad czterdziestu silnych marek i firm wspierających pracę belgijskich rolników i hodowców. Arvesta działa w sektorach żywienia zwierząt, rolnictwa, ogrodnictwa, maszyn i urządzeń rolniczych oraz młynów. Jest to dla rolników prawdziwe centrum wiedzy i doświadczenia, z którego codziennie mogą czerpać.